Usługi

Wynajem ekologicznych, przenośnych toalet

Nasza firma oferuje wynajem (lub sprzedaż) toalet przenośnych, które nie wymagają podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej.
Nasze produkty znakomicie sprawdzają się na tymczasowych placach budowy lub podczas imprez plenerowych, jak też na parkingach, cmentarzach, kąpieliskach, placach zabaw i w miejskich parkach. Zapewniamy higieniczne i sprawdzone rozwiązania. Nasze toalety wykonane są z materiałów posiadających wszelkie atesty PZH, które są w pełni przyjazne dla otoczenia. Gwarantujemy dbałość o środowisko naturalne i usługi wykonywane na najwyższym poziomie w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Wynajem proponujemy każdemu, kto potrzebuje toalety na krótko lub na dłuższy czas. Oferujemy również serwis, który obejmuje opróżnienie toalety, jej umycie i dezynfekcję. Toalety dostarczamy bezpłatnie w wybrane przez klienta miejsce. Każda wynajmowana toaleta jest uprzednio profesjonalnie wyczyszczona i zdezynfekowana. Stawiamy na rzetelność i terminowość. Spełniamy wysokie oczekiwania naszych klientów, których grono wciąż rośnie.

Serwis sanitarny toalet oraz opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych

Serwisowanie przenośnych toalet polega na:
Opróżnieniu zbiornika toalety poprzez wypompowanie nieczystości płynnych przez otwór sedesowy. Czynność tą wykonuje się za pomocą pompy próżniowej zamontowanej na samochodzie serwisowym. Następnie za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego myjemy zbiornik i całą toaletę wewnątrz i z zewnątrz. Pusty zbiornik zalewa się mieszaniną wody i środków chemicznych dezynfekująco-zapachowych neutralizujących nieczystości. Następnie uzupełniamy materiały eksploatacyjne: papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło itp.
Serwis i obsługa naszych toalet zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Wynajem barierek ochronnych

Proponujemy wynajem barierek ochronnych na wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Odgradzają publiczność od sceny oraz wyznaczają ciągi komunikacyjne. Barierki są stalowe, ocynkowane o wymiarach – 240 cm długa, 110 cm wysoka. Waga 14 kg.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!!

Toalety Mobilne Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone