Trochę historii …
Firma Handlowo-Usługowa „HERMES” istnieje na rynku od ponad 20 lat.
Pierwotnym kierunkiem naszej działalności była branża surowców wtórnych – głównie makulatury. Od kilkunastu lat nadal współpracujemy z łódzkimi drukarniami i zakładami pracy, od których odbieramy odpady poprodukcyjne celem ich dalszej utylizacji. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć specyfikę gospodarowania odpadami i poznać obowiązujące przepisy. Liczne nawiązane kontakty z papierniami, firmami recyklingowymi, drukarniami i innymi zakładami pracy, wskazują jak duża jest skala wytwarzanych odpadów i jak istotny jest proces ich przetwarzania.

Rozwój firmy i priorytety …
Na tym podłożu, w trosce o środowisko naturalne w którym żyjemy, nasza firma poszerzyła działalność również o usługi asenizacyjne. Dbając o czystość wód gruntowych, stan naszych lasów, parków miejskich i ulicznych skwerów, wyspecjalizowaliśmy się w szeroko pojętej obsłudze przenośnych, mobilnych toalet.
Toalety mobilne to niezwykle uniwersalne kabiny wc, które możemy postawić niemal wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do urządzeń sanitarnych lub tam, gdzie jest ich zbyt mało. Celem naszej działalności jest zapewnienie maksymalnego komfortu i godnych warunków sanitarnych na terenach miast, gmin oraz oddalonych wsi i prywatnych działek. Realizujemy to poprzez udostępnianie i pełną obsługę ekologicznych, przenośnych kabin WC. Stosowane przez nas toalety spełniają wszelkie wymagania sanitarne, a stosowane zabiegi serwisowe spełniają wszystkie wymogi dotyczące przepisów ochrony środowiska w zakresie warunków pracy i usuwania zanieczyszczeń ciekłych. Nasza doświadczona kadra serwisowa zawsze pracuje z poszanowaniem mienia publicznego i w sposób przyjazny otoczeniu. A super nowoczesny sprzęt pozwala na szybką, skuteczną i higieniczną obsługę serwisową toalet.

Planeta Ziemia …
Przed laty, jeszcze jako młody chłopak w wieku szkolnym, kupiłem w sklepie z odzieżą używaną bluzę z napisem: „THE EARTH DOES NOT BELONG TO MAN, MAN BELONGS TO THE EARTH – Chief Seattle”. Bluzę pomimo upływu lat zachowałem do dziś, a jej motto przyświeca nam na co dzień w pracy. Z pewnością nikt nie chce, aby nasza okolica wyglądała jak zanieczyszczony świat pełen odpadów i odchodów widocznych na każdym kroku.
W trosce o dobra naturalne, nasze toalety są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. Stosowane środki chemiczne w zbiornikach na fekalia nie zawierają formaldehydów, zaś wszelkie preparaty do mycia toalet z zewnątrz, ulegają biodegradacji. Papier toaletowy i ręczniki produkowane są z makulatury, bez dodatku celulozy. A wykorzystywana woda w obsłudze toalet pochodzi ze specjalnie gromadzonej wody deszczowej.

Polityka i lojalność …
Pragnę dodać, iż jesteśmy w 100% polską, lokalną firmą, a nie kolejnym oddziałem czy filią obcej korporacji. W regionie łódzkim prowadzimy działalność od ponad 20 lat i tu odprowadzamy wszelkie podatki, przyczyniając się tym samym do rozwoju naszego województwa. Oferowane przez nas przenośne toalety są również w znacznej mierze rodzimej, polskiej produkcji.
Wspólnie wspieramy polską gospodarkę !

Zapewniamy życzliwą i rzetelną współpracę, ciągłość i terminowość serwisów oraz przestrzeganie zasad higieny pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą stosowanych kabin oraz rodzajem proponowanych usług:

Z poważaniem
Michał Chober
– właściciel