Marka – „ToaletyMobilne”: rozwój i priorytety …

Firma nasza specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze przenośnych, mobilnych toalet.

Celem naszej działalności jest zapewnienie maksymalnego komfortu i godnych warunków sanitarnych na terenach miast, gmin oraz oddalonych wsi i prywatnych działek.

Realizujemy to poprzez udostępnianie i pełną obsługę ekologicznych, przenośnych kabin WC. Toalety mobilne to niezwykle uniwersalne kabiny sanitarne, które możemy postawić niemal wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do urządzeń sanitarnych lub tam, gdzie jest ich zbyt mało. Stosowane przez nas toalety spełniają wszelkie wymagania sanitarne, a stosowane zabiegi serwisowe spełniają wszystkie wymogi dotyczące przepisów ochrony środowiska w zakresie warunków pracy i usuwania zanieczyszczeń ciekłych. Nasza doświadczona kadra serwisowa zawsze pracuje z poszanowaniem mienia publicznego i w sposób przyjazny otoczeniu. A super nowoczesny sprzęt pozwala na szybką, skuteczną i higieniczną obsługę serwisową toalet.

Planeta Ziemia …
„THE EARTH DOES NOT BELONG TO MAN, MAN BELONGS TO THE EARTH” – Chief Seattle.
W trosce o dobra naturalne, nasze toalety są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. Dbając o czystość wód gruntowych, stan naszych lasów, parków miejskich i ulicznych skwerów stosowane środki chemiczne w zbiornikach na fekalia nie zawierają formaldehydów, zaś wszelkie preparaty do mycia toalet z zewnątrz, ulegają biodegradacji. Papier toaletowy i ręczniki produkowane są z makulatury, bez dodatku celulozy. A wykorzystywana woda w obsłudze toalet pochodzi w znacznej mierze ze specjalnie gromadzonej wody deszczowej.

Polityka i lojalność …
Firma Handlowo-Usługowa „HERMES” istnieje na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy w 100% polską, lokalną firmą, a nie kolejnym oddziałem czy filią obcej korporacji. Prowadzimy działalność w regionie łódzkim i tu odprowadzamy wszelkie podatki, przyczyniając się tym samym do rozwoju naszego województwa. Oferowane przez nas przenośne toalety są głównie rodzimej, polskiej produkcji.
Wspólnie wspieramy polską gospodarkę !

Zapewniamy życzliwą i rzetelną współpracę, ciągłość i terminowość serwisów oraz przestrzeganie zasad higieny pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą stosowanych kabin oraz rodzajem proponowanych usług:

Michał Chober
– właściciel